Jak to jest być tatą

Witaj świecie

Witaj świecie 

3 marca 2016r godzina 11:30 
Witaj świecie – Tą oto godziną zaczynam swoje sprawozdanie z bycia rodzicem. Ojcem jestem od tej chwili ale teraz czas nauczyć się być tatą! Jak się to zaczęło? Ojjj chyba większość z was wie „jak się to robi”. W moim przypadku dużą mobilizacją był czerwcowy urlop (2015). Pierwszy wspólny wypad na rajską plażę poza granicę naszego kraju wyzwoliły w nas nadzwyczajne siły!

Ale ale…ja tu chciałem przekazać jak się to zaczęło z tym początkiem ojcowania a nie kiedy, z kim i jak 😉
11:30 otrzymałem informacje, iż czas przygotować się na poród. TAK! Moja córka, Zosia już się nie może doczekać nowego dla niej świata. Będąc w drodze do szpitala, gdzie przebywała moja ukochana odczułem nowy rodzaj stresu- niby podniecenie i euforia ale z drugiej strony strach, lęk i poniekąd przerażenie – jak to będzie?!

12:10…jest. Pojawiła się mała istotka. Moja pierworodna! Radość…euforia…i przede wszystkim wielka ciekawość – czy jest zdrowa, kogo ma nosek a kogo oczy? 😉

„Czas” w oczekiwaniu na jakiekolwiek informacje zaczyna się wydłużać. Wiedzieliście, że w takich sytuacjach minuta trwa nad wyraz długo? Za długo!

Witaj świecie !!!
Moje kochane 2250g i 50cm szczęścia! Przywitałem ją, małą kruszynę, długowłosą śpiącą królewnę. Owoc miłości dwojga ludzi, który wywróci ten świat. Przedziwne to uczucie patrzeć na małą istotkę, która za jakiś czas poprosi o kieszonkowe, o to by podrzucić ją z chłopakiem na domówkę – a nie to dopiero po 25 roku jej życia 😉 Teraz ta mała kruszyna, to małe wzdęcie z początku ciąży tworzy nowy scenariusz życia…

Bać się czy nie?

I przede wszystkim czego mam się bać?! Czy świat wywróci się „do góry nogami” czy tylko lekko zmieni moje spojrzenie na świat, życie, znajomych, rodzinę czy tak prozaiczne rzeczy jak kolor skarpetek (przecież jak córka to musza być różowe!!!) Czas pokaże co tak na prawdę się zmieni w naszej rodzinie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *